Search
O Firmie | Flytronic | Grupa WB

Grupa WB


Grupa WB powstała z inicjatywy Spółki WB Electronics, która w 2009 roku objęła udziały we Flytronic Sp. z o.o. W 2011 roku do grupy dołączyły Radmor Sp. z o.o., Arex Sp. z o.o. oraz MindMade Sp. z o.o.

W skład grupy wchodzą:

WB Electronics, prywatna spółka z Ożarowa Mazowieckiego o całkowicie polskim kapitale, jest jedną z ważniejszych firm polskiego rynku zbrojeniowego. Firma, jako jeden z głównych dostawców dla Sił Zbrojnych RP, od ponad dziesięciu lat aktywnie przyczynia się do poprawienia zdolności obronnych polskiej armii. Dotyczy to zarówno tworzenia nowych technologii jak i modernizacji sprzętu wojskowego.

RADMOR to przedsiębiorstwo produkujące urządzenia elektroniczne o długoletniej historii i sięgających 1947 roku tradycjach.

Spółka RADMOR jest największym polskim producentem sprzętu radiokomunikacji ruchomej UKF FM.

Spółka AREX zajmuje się projektowaniem, badaniem i wytwarzaniem elementów automatyki, urządzeń pomiarowych, systemów kontrolnych i diagnostycznych objętych zdalnym nadzorem.

Zatrudnia 50 wykwalifikowanych pracowników z czego większość kadry stanowią inżynierowie.

MindMade to spółka inżynierska skupiająca wybitnych specjalistów z dziedziny łączności specjalnej, systemów GSM i CDMA, stanowiąca zaplecze badawczo rozwojowe w projektach WB ELECTRONICS wykraczających poza typowo wojskową elektronikę.

Copyright © 2012 Flytronic. All rights reserved.